Slide backgroundSlide thumbnail

tel. (+48) 607 872 872, (+48) (29) 742 95 00, e-mail: biuro (@) apokalipsa.com.pl

O nas

Międzynarodowy transport zmarłych

Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na profesjonalizm, staranność i solidność wykonywanych przez nas usług oraz przede wszystkim zapewnienie poczucia spokoju i bezpieczeństwa w tym bolesnym dla Państwa czasie.

Apokalipsa działa na rynku usług pogrzebowych nieprzerwanie od 1991 roku, wieloletnia praktyka oraz prężny rozwój pozwolił nam zdobyć doświadczenie, dzięki któremu oferowane przez nas usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Poza profesjonalną organizacją ceremonii pogrzebowych na terenie Polski, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające i skomplikowane zlecenia w zakresie międzynarodowego transportu zmarłych. Nasza wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań aby sprowadzanie zwłok do Polski odbywało się w sposób rzetelny i sumienny oraz żeby międzynarodowy transport zwłok miał miejsce niezwłocznie.

Naszą domeną jest kompleksowość, działamy w taki sposób aby jak najbardziej odciążyć Państwa od wszelkich zmartwień dotyczących organizacji pożegnania Państwa bliskich, dlatego właśnie do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy w sposób bardzo indywidualny oraz szczególny. Personalne podejście pozwala nam dostosować się do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wiemy jak trudną sytuacją jest strata bliskiej osoby oraz dopełnienie wszystkich obowiązków związanych z organizacją ich pogrzebu, dlatego priorytetem jest dla nas spełnienie Państwa oczekiwań względem ostatniego pożegnania i wsparcia Państwa w tym trudnym czasie.

Skrupulatnie działamy na szeroką skalę przez co zapewniamy pełną pomoc oraz zachowanie wszelkich wymogów i dopełnienie wszystkich formalności związanych z transportem zwłok z zagranicy. Międzynarodowy transport zmarłych gwarantujemy nie tylko za pomocą autokarawan, ale również drogą lotniczą oraz morską.  Nasi pracownicy posługują się kilkoma językami obcymi co zdecydowanie może pomóc przy sprowadzeniu zwłok do Polski, dodatkowo przedstawiciele naszej firmy działają w kilkunastu krajach na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań aby pomóc Państwu przy pogrzebach krajowych oraz międzynarodowych dlatego wszelkie usługi przez nas oferowane są wykonywane z największą starannością.

Kompetentność, dbałość i skrupulatność są wyznacznikiem naszego podejścia do wykonywanej przez nas pracy, jesteśmy gotowi pomóc Państwu i odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Nasz zakład znajduje się w Wyszkowie, ale z racji tego że pracujemy okrągłą dobę nasza wykwalifikowana kadra jest gotowa pomóc Państwu w każdej chwili, jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

Anna i Robert Czyżak