Skip to main content
Loading...
Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Międzynarodowy transport zmarłych

Międzynarodowy transport zmarłych
Sprowadzamy bliskich

Świadczymy usługi transportu zmarłych z całego świata do Polski.

Usługi pogrzebowe
Usługi pogrzebowe

Organizujemy pochówki osób zmarłych. Doradzamy w trudnych momentach.

Kremacje
Kremacje

Posiadamy własne Krematorium, które pracuje całą dobę.

Poradnik

Kontakt z naszym biurem

Pierwszym krokiem jest nawiązanie kontaktu przez państwa z naszym biurem, gdzie zapewnimy dokładną wycenę transportu oraz odpowiemy na wszystkie zadane nam pytania.

Korespondencja drogą poczty elektronicznej e-mail

Następnie po ustaleniu podstawowych informacji podczas rozmowy telefonicznej, zapewnimy państwu formularze które umożliwiają nam rozpoczęcie pracy. Prosimy o skrupulatne ich wypełnienie, a następnie odesłanie drogą e-mail.

Przygotowania do trasy i transportu trumny lub urny

Po wypełnieniu i przesłaniu przez państwa niezbędnych formularzy, nasze biuro nawiązuję kontakt z odpowiednimi instytucjami w celu uzyskania dokumentacji do przeprowadzania usługi transportu osoby zmarłej.

Transport osoby zmarłej

Uzyskując wszystkie dokumenty, oferujemy profesjonalny międzynarodowy transport zmarłych z całego świata jak i wywóz z Polski do innych państw zgodnie ze złożoną dyspozycja w formularzu zgłoszeniowym. W naszej ofercie możemy zapewnić również kompletna garderobę dla osoby zmarłej.

Zakończenie transportu

Finalnie końcem transportu jest dowóz osoby zmarłej do jednego z zakładów pogrzebowych na terenie Polski, lub na wskazany przez państwa adres.

Usługa kremacyjna osoby zmarłej

Możecie Państwo skorzystać również z usługi kremacji wykonywanej w naszym, bądź innym krematorium w Polsce lub zagranicą.