Skip to main content
Loading...
Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Międzynarodowy transport zmarłych

Międzynarodowy transport zmarłych
Sprowadzamy bliskich

Świadczymy usługi transportu zmarłych z całego świata do Polski.

Usługi pogrzebowe
Usługi pogrzebowe

Organizujemy pochówki osób zmarłych. Doradzamy w trudnych momentach.

Kremacje
Kremacje

Posiadamy własne Krematorium, które pracuje całą dobę.

Transport zwłok/urny z prochami z Hiszpanii do Polski krok po kroku

01.

Kontakt telefoniczny z naszym biurem

Pierwszym krokiem w celu sprowadzenia osoby zmarłej z zagranicy, jest kontakt z naszym biurem oraz ustalenie podstawowych informacji na temat usługi którą państwu zapewnimy. Podczas rozmowy podamy państwu również rzetelną wycenę oraz odpowiemy na wszystkie zadane nam pytania.

02.

Kompletacja niezbędnych dokumentów

Następnie, drogą e-mail przesyłamy państwu wymagane formularze (Dostępne również do pobrania na naszej stronie) które trzeba wypełnić oraz odesłać je w formie skanu lub ewentualnie dobrej jakości zdjęcia. Te dokumenty umożliwią nam rozpoczęcie pracy.

03.

Transport osoby zmarłej drogą lotniczą

Transport z Hiszpanii jest wykonywany przez nas drogą lotniczą, co usprawnia czas w którym usługa może być wykonana w porównaniu do transportu samochodowego. Możemy również na państwa życzenie wykonać fotografię ciała osoby zmarłej w trumnie przed jej zamknięciem.

04.

Wysłanie karawanu wraz z załogą do odbioru osoby zmarłej z lotniska

Po uzyskaniu wymaganych dokumentów z odpowiednich instytucji, wysyłamy jeden z naszych certyfikowanych karawanów wraz z profesjonalną i doświadczoną załogą w celu odebrania ciała z docelowego lotniska.

05.

Odbiór osoby zmarłej oraz formalności

Na miejscu, przy odbiorze osoby zmarłej, nasza załoga ma obowiązek załatwić wszystkie potrzebne formalności w celu odbioru zwłok lub urny z prochami.

06.

Dowóz trumny/urny na wcześniej ustalony adres

Ostatnim krokiem jest dowóz trumny lub urny do dowolnego zakładu pogrzebowego na terenie Polski, lub na wskazany przez państwa adres.

Ile czasu zajmuję transport osoby zmarłej z terenu Hiszpanii do Polski?

Apokalipsa działa na rynku pogrzebowym już od ponad 30 lat, wiele lat praktyki i prężnej pracy pozwoliły nam na osiągnięcie jak najwyższej jakości wykonywanej przez nas usługi transportu międzynarodowego zmarłych. Po ustaleniu podstawowych informacji podczas rozmowy telefonicznej z rodziną, oraz kompletacji wszystkich wymaganych dokumentów, jedna z naszych załóg międzynarodowych niezwłocznie jest wysyłana w celu wykonania usługi transportu osoby zmarłej.

Nasze biuro oraz kierowcy regularnie spotykają się z transportem zmarłych z terenów Hiszpanii, co zapewnia nam doświadczenie w wykonywanej przez nas usługi. Transport z Hiszpanii dzieli się na dwa etapy. Pierwszy etap polega na przetransportowaniu osoby zmarłej drogą lotniczą na wybrane lotnisko docelowe. Następnym etapem jest odbiór trumny lub urny z lotniska i dostarczenie na dowolny wybrany przez państwa adres.

Transport osoby zmarłej z Grecji do Polski potrafi nam zająć od 5 do 8 dni roboczych w zależności od usługi.