Skip to main content
Loading...
Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Międzynarodowy transport zmarłych

Międzynarodowy transport zmarłych
Sprowadzamy bliskich

Świadczymy usługi transportu zmarłych z całego świata do Polski.

Usługi pogrzebowe
Usługi pogrzebowe

Organizujemy pochówki osób zmarłych. Doradzamy w trudnych momentach.

Kremacje
Kremacje

Posiadamy własne Krematorium, które pracuje całą dobę.

Transport osoby zmarłej w Polsce

Apokalipsa działa na rynku pogrzebowym już od ponad 30 lat, wiele lat praktyki i prężnej pracy pozwoliły nam na osiągnięcie jak najwyższej jakości wykonywanej przez nas usługi transportu międzynarodowego zmarłych. Specjalizujemy się jednak również w transporcie osób zmarłych na całym terenie Polski. Jesteśmy w stanie dostarczyć trumnę lub urnę do dowolnego wybranego przez państwa zakładu pogrzebowego lub pod wskazany nam adres docelowy. Nasi kierowcy bardzo często mają styczność z Polskimi trasami, co zapewnia im doświadczenie w wykonywaniu takich tras, zapewniamy profesjonalny oraz godny transport osoby zmarłej.

Współpracujemy także z wieloma zakładami pogrzebowymi na całym świecie, w tym polskimi, co ułatwia cały proces transportu trumny lub urny.

Oferta transportu do miasta Opole

Oferujemy profesjonalny transport osoby zmarłej do Opola w dowolne miejsce docelowe, lub do wybranego przez państwa zakładu pogrzebowego. W celu uzyskania wyceny zapewnianej przez nas usługi, prosimy skontaktować się z naszym biurem, podamy państwu rzetelną wycenę transportu osoby zmarłej oraz odpowiemy na wszystkie zadane nam pytania.